Biografija

INGA KRUKAUSKIENĖ – PSICHOLOGĖ, KOUČERĖ, KONSULTANTĖ

INGA DREAM ( INGA KRUKAUSKIENĖ)
LITHUANIA, VILNIUS

biografija-foto

 • Inga Krukauskienė gimė (mergautinė pavardė Šveda)1966m. lapkričio 30d., Ukrainoje, Limansko kaimelyje (kaip pati Inga mėgsta juokauti: я родом „с пiд Одеси“).
  Tėtis – Šveda Ivan Ivanovičius mirė, kuomet Ingai buvo 11 metų. Būdama 14 metų Inga, kartu su mama, persikraustė gyventi į Lietuvą.
  Baigė Vilniaus Universitetą, filologijos fakultetą. Mokydamasi trečiame kurse ištekėjo.
 • Dirbo Vidaus reikalų ministerijoje, Nepriklausomos Lietuvos Saugumo tarnyboje, Krašto apsaugos tarnyboje, Prezidento apsaugoje, Operatyvinio žvalgybos tarnyboje.
 • Inga – aistringa svajotoja ir maksimalistė, daugiavaikė mama – pagimdė 5-is vaikus. Nesustabdoma keliautoja (aplankė daugiau kaip 70 šalių).
  Lyderė, pasauliniu lygiu pripažinta verslo mokytoja: turi 20 metų sėkmingo verslo tinkliniame marketinge patirtį, organizaciją daugiau kaip 25-iose pasaulio šalyse. Didžiausią turtą – patirtį – sukaupė dirbama tinkliniame marketinge. Gyvenimiškos patirties skrynioje – mokymų ciklas „Gyvenimo mokykla su INGA DREAM“. Mokymai, kurie vyko daugiau kaip trylikoje pasaulio šalių (Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Bulgarijoje, Vokietijoje, D. Britanijoje, Lenkijoje, Turkijoje, JAV…)
  Artimųjų žmonių mirtys – pirma tėvelio, paskui pirmosios dukrytės, turėjo didelę įtaką Ingos supratimui apie pasaulį ir gyvenimą.
  Priėmusi sprendimą „nepaisant sunkumų pagimdyti dukrą“, Inga duoda Dievui žodį, kad būtinai parašys knygą apie tai, kaip laukė ir tikėjo, kad dukra pasirodys šiame pasaulyje… Dievo valia, 2002m. gimė penktasis Ingos vaikas – ilgai laukta dukra Airė Armantė.
  2007m. Išleista pirmoji autobiografinė knyga „Svajok ir veik“, kuri yra išversta į tris kalbas – anglų, rusų ir lietuvių. Taip Inga tampa rašytoja.
 • Inga tampa poete, Tarptautinės rašytojų ir leidėjų asociacijos, Slavų literatūros ir menų akademijos nare.
  Jos biografija įtraukiama į Pasaulinį katalogą „Kas yra kas: Pasaulio leidiniai (Кто есть кто: Всемирное Издание)“, 2011m.
 • 12 knygų autorė: 7 poezijos ir trijų prozos veikalų – „Svajok ir veik“ (2007m.), „В глаза смотри, в них увидишь душу“ (2008 m.), „Золото моей зрелости“ (2009 m.), „Тебе“ (2010 m.), „Чего хочет женщина, того хочет Бог“ (2011 m.), „Отпускаю“ (2011 m.), „Молись и трудись“ (2012 m.), „Только Бог“ (2013 m.), „Во имя любви“ (2013 m.). (dvi knygos išverstos rusų – anglų kalbomis, penkios: rusų, lenkų, lietuvių, anglų ir ukrainiečių kalbomis.)
  Išleido 6 audio knygas ir pagal jos eiles yra parašyta daugiau kaip 40 dainų (išleisti 2 CD su dainomis).
 • Sulaukusi oficialių Kultūros Ministrų iš Indijos, Rumunijos, Serbijos, Juodkalnijos, Bulgarijos, Lenkijos, organizacijos „UNESCO“ atstovų Anglijoje kvietimų, Inga dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose:

6-asis Tarptautinis poezijos festivalis „СЛАВЯНСКА ПРЕГРЬДКА“ („СЛАВЯНСКИЕ ОБЪЯТИЯ“, 2012 m. gegužė);
43-iasis Tarptautinis poezijos festivalis „Смедеревская Осень“, Serbija (2012 m. spalis);
7-asis Tarptautinis poezijos festivalis Kalkutoje, Indija (2013 m. vasaris);
13-ais UNESCO poezijos dienų festivalis Varšuvoje, Lenkija (2013 m. balandis);
Tarptautinis poezijos festivalis „Врата Поэзии“ Caras-Severin, Rumunija (2013 m. gegužė);
Jos poezija įtraukta į bulgarų, serbų, indų, lenkų, rumunų antologijas, Tarptautinės poetų ir leidėjų asociacijos išleistame rinkinyje „Poetų planeta 6“ („Планета поэтов 6“), žurnale „Литературный Чернигов“ (2012 m., №4/60).

 • Ingos eilėraščiai išversti į bulgarų, serbų, ukrainiečių, lenkų, rumunų, lietuvių ir anglų, indų, vietnamiečių kalbas.
  Inga pati verčia iš ukrainiečių ir rusų į lietuvių kalbą.
 • 2012 m. rugsėjo 17d. Rusijos Rašytojų sąjunga apdovanojo Ingą „A.S. Gribojedovo 1795-1829“ atminimo medaliu.
 • Ukrainos rašytojų sąjungos nominuota prestižiniam apdovanojimui – G. Skovoroda vardo tarptautiniam literatūros apdovanojimui „Dieviškų dainų sodas“ („Сад божественных песен“) 2013 m. Už literatūrinį propogavimą ir pozityvaus Ukrainos įvaizdžio kūrimą Lietuvoje („За литературное подвижничество и создание позитивного имиджа Украины в Литве“).
 • 2012 m. gruodžio 4d. Rusų dramos teatre vyko didelio pasisekimo sulaukusio spektaklio „Minčių šokis” premjera, kuris buvo pastatytas pagal Ingos Krukauskienės eiles.
  Šeimos santykių krizė, 2012 m. Ingą atveda į 5-tą Trečiojo tūkstantmečio psichologijos festivalį. 2013 m. metų sausį Inga kartu su Marinos Targakovos grupe išvyksta į savo pirmąją piligriminę kelionę lankydama šventas Indijos vietas. Nuo šio momento kardinaliai keičiasi Ingos gyvenimas ir pasaulio supratimas: ji įstoja į Aukštosios praktinės psichologijos mokyklą, “Gyvenimo meno” programą, kiekvienais metais keliauja į piligriminę kelionę, dalyvauja įvairiuose festivaliuose apie šeimos santykius ir asmeninį tobulėjimą. Mokosi pas A.G. Chakimovą (А.Г. Хакимова), O.G. Gadeckį (О.Г.Гадецкого)(holistinės psichologijos metodika) M. Z. Targakovą(М.З.Таргаковой), S. Avakovą(С. Авакова), Enverą Izmailovą (Энвера Измайлова), Vladimirą Iliną (Владимира Ильина), A. Boevą (Ал. Боева), D. Pšonko (Дм. Пшонко). Detaliai nagrinėja šventus raštus (kas padaro įtaką jos darbo su klientais ir seminarų vedimo pobūdžiui).
 • Veda individualias konsultacijas šeimos santykių klausimais, dirba su negatyvių emocijų transformacija, padeda įveikti dvasinės raidos krizes, padeda pažinti save, harmoningai tobulėti įvairiose sferose.
  Veda seminarus, paskakitas, vebinarus artimomis autorei temomis: gyvenimo prasmė, vyro ir moters vaidmenys, asmens pasaulėžiūra, pozityvus mąstymas, tarpusavio santykių mokslas.
  Populiarūs autorės mokymai: “Meilės vardan… nuo ko priklauso mano laimė?”, “ Mergaitė, mergina, moteris, mama aš..”, “ Tikros, vedų žinios apie tikrus: moterį, vyrą… meilę“.
  Realizuota patirtis: 28 metai santuokoje.
  Vedų kultūros studijavimas pakeitė Ingos Krukauskienės gyvenimą išoriškai ir iš vidaus: tapo vegetare, žengė dvasiniu keliu, atrado Dvasinį Mokytoją…
 • Savo kaip psichologės, koučerės, konsultantės ir tiesiog moters vaidmenis, Inga mato tam, kad padėti žmonėms suprasti gilesnes problemų ir konfliktų priežastis, surasti išeitį iš susiklosčiusių situacijų, dirbti ties savimi suprantant likimo įstatymus ir gyvenimo prasmę.
 • „Padėti žmonėms tikėti savimi, atrasi save, keisti save – toks yra mano pašaukimas! – mano Inga.“
 • „Bendravimas su Inga Dream užkrečia noru pagerinti savo gyvenimą ir pakrauna taip reikalinga tam energija.“
  Aleksandras Kaganovas

«ОБЩЕНИЕ С INGA DREAM ЗАРАЖАЕТ И ЗАРЯЖАЕТ.
ЗАРАЖАЕТ ЖЕЛАНИЕМ УЛУЧШИТЬ СВОЮ ЖИЗНЬ
И ЗАРЯЖАЕТ НЕОБХОДИМОЙ ДЛЯ ЭТОГО ЭНЕРГИЕЙ.»
Александр Каганоv